(0412) 22-18-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

В Головному управлінні Державної казначейської служби України у Житомирській області проведено чергове заняття в системі загального економічного навчання

Опубліковано 20 лютого 2019 року, 17:45

20 лютого в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Житомирській області проведено чергове заняття в системі загального економічного навчання працівників.

                Під час заняття увага працівників Головного управління була закцентована на основних положеннях та вимогах розділу “Фінансовий контроль” Закону України “Про запобігання корупції” щодо обов'язку подання державними службовцями електронних декларацій.

                Також до відома присутніх були доведені основні положення роботи автоматизованої системи  логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, визначених  Правилами логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, автоматизованої перевірки цих декларацій та їхніх вагових коефіцієнтів, що затверджені рішенням НАЗК від 21.12.2018 № 3207.

                Під час навчання були розглянуті внесені зміни та доповнення в роз'яснення НАЗК від 11.08.2016 №3 щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю та обговорені проблемні питання, що виникають у державних службовців у процесі заповнення електронних декларацій.

              Матеріали, що вивчались на загальному економічному навчанні, розміщені на мережевому диску  для ознайомення та забезпечення самостійного вивчення.